Poligrafia i druk

Potrzebujesz wizytówek, ulotki bądź katalogu?

Poza projektowaniem zapewniamy również produkcje tradycyjnych materiałów reklamowych. Konieczność zapewnienia kompleksowej usługi zaowocowała możliwością kompleksowej obsługi od projektu aż po dostarczenie druków z dowolnymi podziałami nakładów na wskazane przez Państwa adresy.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Projektujemy i drukujemy

szybko, sprawnie i w bardzo atrakcyjnych cenach.

Prepress

Od lat zajmujemy się przygotowaniem materiałów do druku. Nauczyliśmy się wystrzegać błędów i zdajemy sobie sprawę z tego co jest problematyczne. Wiemy co to spady, proofy jak ustawić marginesy. Jak ładnie przygotować przejścia tonalne i cienie. No i żeby czcionki się nie posypały. Gwarantujemy bezproblemowe produkcje, które radują drukarzy ;).

Druk

Wychodziliśmy ścieżki do wykonawców z którymi współpraca to połączenie wysokiej jakości usług z atrakcyjnymi cenami.

Drukujemy w technologiach offsetowej, cyfrowej, solwentowej i sitodruku.

Twoje zadowolenie z dostarczonych produktów i ich zgodność z zaakceptowanym projektem mają znaczenie. Wiemy jak tworzyć materiały dla poszczególnych technologii druków i znamy mogące się pojawiać problemy. W połączeniu ze znajomością rynku oferujemy atrakcyjne ceny na kompletne usługi od projektów po dostarczenie wydruków.

Terminy realizacji zależne są od złożoności Państwa produktu. Staramy się możliwie szybko ustalać projekty i drukować w czasie od kilku do kilkunastu dni.

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy ofertę. To nic nie kosztuje.