Projekty graficzne

Oferujemy tworzenie elementów graficznych we wszystkich dostępnych technologiach.

Produkty spełniające dowolne zadania wizerunkowe, promocyjne i reklamowe. Wszystko w spójnej konwencji i ze smakiem.
Działamy od lat i zaufały nam już firmy każdej wielkości – bez względu czy projekt to wizytówka czy „grubsza” kampania.

Logo i identyfikacja wizualna

Najważniejszy symbol. Łatwo kojarzący się, dopieszczony graficznie i profesjonalnie wykonany. Bez zbędnych zdobników. To logo świadczy o firmie. Ważne żeby było przynajmniej bardzo dobre.

Wizytówki, ulotki, broszury

Przedstaw siebie i swoje usługi w atrakcyjny i zrozumiały sposób. Ludzie kupują przede wszystkim oczami. Jak się zaprezentujesz tak zostaniesz odebrany. Wiemy jak wzbudzić pozytywne skojarzenia.

Foldery i katalogi

Czytelne, miłe w odbiorze, profesjonalnie wydrukowane i złożone. Zawsze na czas i zawsze dobrze się prezentujące. Uszlachetnione w druku lub po prostu wyróżniające się graficznie. Oferujemy tylko takie.

Projektowanie stron internetowych

Kilka pierwszych sekund decyduje. Goście momentalnie oceniają poziom strony, powstają pierwsze odczucia. Ocena jest kluczowa aby utrzymać klienta i stać się w jego oczach godnym zaufania. Projektujemy od lat i walczymy o to aby to konkurencja musiała gonić nasze realizacje.

Layouty aplikacji

Przemyślana koncepcja, wysoka czytelność i nacisk na użyteczność to przyświecające takim realizacjom cele. User friedly to dla nas nie tylko modne słówko. Wiemy co gdzie powinno być i przywiązujemy wagę do aktualnych trendów. Przedstawiamy tylko dobre pomysły i umiemy ich bronić.

Reklamy zewnętrzne i wewnętrzne

Przykuwające uwagę czyli skuteczne. Estetyka i ciekawa kreacja są oczywistością. Wszystko zgodnie z wizerunkiem firmy. Zaprojektujemy, wydrukujemy i dostarczymy na miejsce.

Prezentacje

Połączenie kilku technik przekazu. Animacja, wideo, narracja mogą skutecznie przykuć uwagę słuchaczy. Może też być nudna, ale po takie zapraszamy do konkurencji ;).

Nie ma na liście?

Opakowanie, prezentacja, animacja, gra? Powiedz nam czego potrzebujesz.

Nie obiecamy tego co nie leży w naszych możliwościach.

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy ofertę. To nic nie kosztuje.