Sklepy internetowe

Najłatwiejsza i najmniej obciążająca forma prowadzenia działalności handlowej.

Sklep internetowy to potężne narzędzie, które pracuje dla Ciebie prezentując klientom towary, przedstawiając ich zalety, proponując alternatywne i uzupełniające produkty. Liczy koszty i przyjmuje płatności. Pozostaje jedynie przygotować towar i wysłać go do klienta.

Co daje sklep internetowy?

Najłatwiejsza forma prowadzenie handlu o największych możliwościach i wymagająca nieporównywalnie małych inwestycji w porównaniu do tradycyjnych sklepów.

Nieograniczony, globalny zasięg

W każdym miejscu na ziemi. Wszędzie gdzie jest internet jest również Twój sklep.

Otwarty 24 godziny na dobę

Również we wszystkie niedziele wieczorem czy święta państwowe ;).

Brak konieczności inwestowania

Koszt wdrożenia sklepu najczęściej nie przekracza kosztu lady sklepowej, wystawki czy kilku krzeseł. Nie ma konieczności magazynowania towaru czy płacenia czynszu.

Wielojęzyczność

Międzynarodowy zasięg to tylko Twoja decyzja. Wystarczy przetłumaczyć treści i jeśli jesteś gotów na działalność na nowych rynkach to Twój sklep również. Płatności czy wysyłka na innych warunkach niż w kraju to żaden problem.

Prezentacja towarów i automatyzacja procesów

Sklepy internetowe sprzedają zdjęcia towarów. Nie tylko można je bardzo atrakcyjnie zaprezentować, ale i wdrożyć wiele mechanizmów pomagających w wyborze, kompletowaniu czy samym procesie kupowania.

Minimalne koszty stałe

Opłaty w porównaniu do tradycyjnego sklepu niemal nie istnieją. Utrzymanie sklepu internetowego w sieci kosztuje niewiele a wszelkie inne działania nie mają charakteru stałych obciążeń.

Pomoc i wsparcie

Personalizacja, rozbudowa, promocja i utrzymanie.

Samo powstanie sklepu to nie wszystko.

Jego rozwój i promocja to elementy konieczne jeśli nie jesteś całkowitym monopolistą w branży. Zapewniamy dodatkowe funkcjonalności w zależności o wymagań jakie są stawiane. Promujemy, prowadzimy kampanie i rozwijamy sklepy internetowe.

Najczęściej wdrażane dodatkowe funkcjonalności:

  • Metody płatności i ich rozbudowa bądź ograniczenia,
  • Eksport towarów do plików XML (np. dla porównywarek cen),
  • Dodatkowe pola na kartach towarów,
  • Rozbudowane kolumnowe menu pozwalające szybko dotrzeć do oferty,
  • Integracje z zewnętrznymi serwisami i usługami (Allegro, kurierzy).

Pewność

Nasze produkty opieramy przede wszystkim na sprawdzonych rozwiązaniach, których rozwój trwa nieustająco od kilku lat. Światowa ilość wdrożeń idąca w setki tysiące sztuk gwarantuje rozwój i stabilność systemu. Koncentrujemy się na systemie Prestashop jako sprawdzonym i popularnym rozwiązaniu.

W razie potrzeby dostosowania mechanizmów dysponujemy autorskim systemem sprzedaży, który może zostać uszyty pod specyficzne wymagania.

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy ofertę. To nic nie kosztuje.