Strony internetowe

Tworzymy produkty wyjątkowe i indywidualne

które spełniają wszystkie oczekiwania.

Kładziemy nacisk na doradztwo po to, aby zapewnić Państwu możliwie optymalnie rozwiązania. Jesteśmy w stanie dostosować funkcjonalność projektu pod rzeczywiste potrzeby. Znamy oraz nieprzerwanie śledzimy technologie i trendy.

W tym duchu tworzymy strony internetowe, które się wyróżniają zarówno grafiką jak i przyjaznością.

Opieramy się na sprawdzonych i nowoczesnych rozwiązaniach takich jak WordPress czy Prestashop, których popularność zapewnia rozwój i bezpieczeństwo. W przypadku większych oczekiwań tworzymy autorskie rozwiązania, których jakość zapewniają programiści z wieloletnim doświadczeniem.

Autorska grafika, którą standardowo proponujemy jest pierwszym krokiem zapewniającym wyjątkowość. Pozwala na wyróżnienie produktu wśród ogromnej konkurencji.

Proponujemy optymalne i skuteczne rozwiązania. Z przyjemnością opowiemy o rodzajach stron internetowych, plusach i minusach konkretnych wyborów.

Kilka ważnych kroków

przy tworzeniu strony internetowej

Podstawowa koncepcja

Najważniejszy element niezbędny do określenia produktu i przystosowania go do Państwa wymagań i celów. Pozwala to w późniejszym okresie również na prostsze dopasowanie działań promocyjnych. My zbadamy konkurencję, chętnie doradzimy rozwiązania, zasugerujemy funkcjonalność.

Użyteczność

Ergonomia, intuicyjność i przyjazność to tylko niektóre cechy tzn. webusability, który w znacznym stopniu decyduję o sukcesie strony internetowej. Kładziemy nacisk na tworzenie witryn łatwych w obsłudze i zrazem maksymalnie przyjemnych w odbiorze.

Wygląd

Stawiamy na ponad konkurencyjność pod względem wizualnym. Profesjonalny, wzbudzający zaufanie layout jednocześnie powodujący zapamiętanie Państwa strony. Wyróżniająca się, profesjonalna grafika jest w dobie ogromnej konkurencji niezwykle istotna.

Przystosowanie pod wyszukiwarki (SEO)

Przystosowanie struktury i zawartości strony do obowiązujących standardów i zaleceń pozwoli na szybkie zaindeksowanie Państwa strony przez wszystkie wyszukiwarki internetowe. Dzięki zabiegom SEO będziemy w stanie zapewnić wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania dla kluczowych dla danego biznesu fraz i zwrotów.

Multimedialność

Atrakcyjność prezentacji usług lub towarów jest bardzo ważna. Internet jest medium w którym sprzedaje się niemal wyłącznie obrazy. Podkreślenie cech, dodanie dynamizmu i odpowiedniej oprawy jest w stanie znacząco zwiększyć atrakcyjność zarówno oferty jak i całej strony.

Nutka dekadencji

Nasze 10% ponad wszystkie Państwa oczekiwania. Kładziemy duży nacisk na doradztwo, a dzięki znajomości trendów, technologii, kierunków rozwoju zasugerujemy coś więcej. Staramy się nie powielać istniejących już elementów tylko oferować lepsze i bardziej efektywne rozwiązania.

Dlaczego warto mieć własną stronę www?

Jeśli nie jesteś przekonany co do korzyści płynących z własnej strony może kilka punktów rozwieje wątpliwości

  • Internet to dzisiaj podstawowe źródło informacji o firmach i ich usługach. Czy stać Cię, żeby w nim nie być skoro niemal 90% osób właśnie tutaj szuka usług?
  • Nowy, globalny i potężny kanał komunikacji.
  • Ogólnoświatowy, nieograniczony zasięg działalności.
  • Wielkie możliwości atrakcyjnego, dynamicznego prezentowania swojej oferty.
  • Własna strona to wyjątkowo precyzyjne i skuteczne narzędzie marketingowe.
  • Prezentacja pozwalająca znacznie wykroczyć poza możliwości tradycyjnych form.
  • Pozwala zachować konkurencyjność na rynku.
  • Nierzadko to podstawowe miejsce działalności firmy.
  • Obsługa strony, jej aktualizacja i zmiany będą wyjątkowo łatwe dzięki systemom zarządzania treścią.

Przedsiębiorstwa z dostępem do internetu

Polskich firm ma stronę www

Europejskich firm ma stronę www

Stron pozwala wysyłać zamówienia i zapytania

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy ofertę. To nic nie kosztuje.